• Home
  • /
  • Blog
  • /
  • 🗝 Přihlášení do MacOS účtem v Office365/AzureAD?

Jestli používáte MacOS a Office365, tak mám pro Vás rychlý páteční tip.

Sám tuhle kombinaci používám a trochu mě štvalo, že na Macu mám lokální účet s lokálním heslem a na cloudu mám jiný účet. Ajťáci tohle moc nemají rádi, nemají to „pod kontrolou“, lokální účty se špatně spravují a uživatelé mají další heslo do sbírky …

Řešení? do 10 uživatelů zadarmo, pak už si Vás tzv. zkásnou :-))

  1. JumpCloud – K přihlášení přidá i možnost MFA – podobně jako při přihlášení do vaší banky(TOTP nebo PUSH*), odkaz a vysvětlení těhle šílených zkratek je v prvním komentáři
  2. Super je, že Vám to bude fungovat i bez Microsoftu – je to vlastně takové cloudové Active Directory
  3. Technicky to umí spoustu dalších věci jako je Cloud radius, MDM, ale to už je spíše pro zaryté ajťáky než bežné lidi.

#hackerprotect #cybersecurtiy #technology #cloud #JumpCloud #AzureAD #Microsoft365

Získejte ZDARMA návrh řešení

ICT-GROUP poskytuje bleskovou IT podporu s týmem elitních IT odborníků na které se vaše firma může spolehnout. Nezávisle na tom, jestli pracujete na dálku nebo jste na pracovišti, zajistíme Vám za nízké měsíční náklady řešení problémů v reálném čase, zabezpečení na úrovni zařízení, aplikací, sítě a komplexní správu IT.

Nemáte rádi formuláře? Zavolejte nám  777 800 167 nebo napište  sales@ict-group.cz. Ozveme se Vám nejpozději do 24 hodin, velice pravděpodobně ale o dost dříve.

>