• Home
  • /
  • IT podpora & Helpdesk

IT podpora L1, L2, L3 & HelpdeskProvozujeme dohledové centrum s IT Helpdeskem. Jsme připraveni poskytnout našim zákazníkům IT podporu v co nejkratším čase. 

V našem týmu Vám garantujeme dostupnost a zastupitelnost IT techniků. Většinu zásahů realizujeme zabezpečeným vzdáleným připojením a více než 80% jich vyřešíme již v den nahlášení požadavku (incidentu). 

Vaše požadavky můžete nahlásit telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím Help desk portálu.

Zajišťujeme IT podporu pro:

Zajišťujeme IT podporu (L1, L2 & L3) pro různé typy klientů. Od těch úplně malých až po velké nadnárodní korporace. Různé typy klientů mají rozdílné představy a požadavky.  


Naší specializací je podpora českých poboček zahraničních firem, které velice často nemají lokální IT oddělení. Typicky poskytujeme podporu mateřskému IT týmu a velmi často se rozsah spolupráce rozšíří i na podporu lokálních uživatelů.

IT Podpora L1, L2 & L3


Garantujeme dostupnost IT Podpory

Služby garantujeme pomocí SLA (Service level Agreement) kontraktu. S našimi zákazníky máme nastavená jasná pravidla a sankce.

Rychlá reakční doba 

Každý zákazník má s námi podepsanou smlouvu (samozřejmě elektronicky), kde jsou jasně definovaná pravidla. Většinu požadavků odbavíme ale ještě výrazně rychleji.

Kontrola na výdaji 

Naši zákazníci mají možnost "zastropovat" svoje měsíční výdaje a každý další požadavek poté podléhá schválení odpovědným pracovníkem na straně klienta

Reporting v ceně služby

Každý měsíc dostávají naši zákazníci report se všemi detaily.

Platíte jen za to, co využíváte

Umíme model pay-as-go, platíte pouze za vyčerpané služby s minimálním měsíčním paušálem, který Vám garantuje SLA. SLA 4BD (4 pracovní dny) je vždy ZDARMA, jedinou podmínkou je podpis rámcové smlouvy.

Zavedeme efektivní a dostupný Help Desk

  • Analýza a audit aktuálního stavu
  • Návrh změn s využitím best practises 
  • Nasazení bez bolestivých dopadů na chod firmy
  • 3 měsíční trial perioda s vyhodnocením 
  • Průběžný monitoring potřeb v ceně služby

ICT-GROUP
spolehlivý Microsoft partner ve světě ICT

Potřebujete vyladěné IT, které podporuje Váš business nebo jen potřebujete pomoci s konkrétní technologií?

Doplníme Vaše IT oddělení o techniky s potřebnými kompetencemi nebo zajistíme kompletní externí správu IT včetně IT podpory.

Specializujeme se na cloudová řešení, kybernetickou bezpečnost včetně dodávky a servisu IT technologií. 

Lenka Vám pomůže za každé situace


Group 397

Lenka Krutinová

Managing director | ICT-GROUP

Získejte ZDARMA návrh řešení

ICT-GROUP poskytuje bleskovou IT podporu s týmem elitních IT odborníků na které se vaše firma může spolehnout. Nezávisle na tom, jestli pracujete na dálku nebo jste na pracovišti, zajistíme Vám za nízké měsíční náklady řešení problémů v reálném čase, zabezpečení na úrovni zařízení, aplikací, sítě a komplexní správu IT.

Nemáte rádi formuláře? Zavolejte nám  777 800 167 nebo napište  sales@ict-group.cz. Ozveme se Vám nejpozději do 24 hodin, velice pravděpodobně ale o dost dříve.

>