• Home
  • /
  • Blog
  • /
  • 😱 Nejen Češi jsou mistři v ohejbání IT

Na první pohled to vypadá jako skvělý nápad. Co třeba ohnout SharePoint pro ukládání záloh?

Jde to, ale dře to. Je to stejné jako jezdit limuzínou v terénu nebo běhat v tretrách po dlažbě.

Příběhy z praxe:
Sedíme na meetingu s 3 manažery/kami klienta a řešíme:

  • Z auditu nám vypadlo, že máme ukládat zálohy účetnictví i mimo firmu = offsite backup.
  • No nějak jsem to už po-řešili sami, ale funguje to tak napůl … Zálohy ukládáme na SharePoint, ale ten OneDrive klient občas vytuhne.

Požadavek:

Takže potřebujeme od Vás to samé, ale 100% funkční, ideálně s využitím něčeho = SharePointu, co už platíme, aby to bylo free.  Náš čas se do nákladů asi nepočítá, AMEN.

Naše odpověď:

Z toho jsme vyrostli. Nedává smysl vymýšlet a pálit čas něčím, co je už vymyšlené. Použijeme Azure Backup, bude to stát cca. 30 EUR/měsíc a 2-3 hodiny práce. Jen tenhle meeting sežral skoro 6 hodin času, ne úplně levných, manažerů klienta. Šílené, ale dost časté.

Vylepšujte, inovujte, zlepšujte. Jen to s tím ohýbáním IT nepřehánějte. A jestli jste na druhé straně jako dodavatel IT, tak se nenechte ukecat k šílenostem 

#hackerprotect #cybersecurtiy #technology #cloud #Immutable #backup #záloha #ransomware #HackerProtect #azure #azurebackup

Získejte ZDARMA návrh řešení

ICT-GROUP poskytuje bleskovou IT podporu s týmem elitních IT odborníků na které se vaše firma může spolehnout. Nezávisle na tom, jestli pracujete na dálku nebo jste na pracovišti, zajistíme Vám za nízké měsíční náklady řešení problémů v reálném čase, zabezpečení na úrovni zařízení, aplikací, sítě a komplexní správu IT.

Nemáte rádi formuláře? Zavolejte nám  777 800 167 nebo napište  sales@ict-group.cz. Ozveme se Vám nejpozději do 24 hodin, velice pravděpodobně ale o dost dříve.

>