closeup photo of turned-on blue and white laptop computer

Máte problém se orientovat ve stále se vyvíjejícím světě kybernetické bezpečnosti? Ztrácíte se v tom, jak zabezpečit svoji firmu? Pokud ano, tak je Microsoft Security Copilot věc pro vás.

Co je Microsoft Security Copilot

Je to nejnovější AI pomocník, který se specializuje na kybernetickou bezpečnost. Jeho hlavním cílem je zvýšit efektivitu a snížit náročnost kybernetické bezpečnosti. Pomůže vám ve spoustě věcí, např.:

·         Jak odpovědět na útok

·         Zjistit, že útok probíhá co nejrychleji

·         Ve vyhledávání slabých míst

Tento produkt je samozřejmě propojen s většinou dalších bezpečnostních programů od společnosti Microsoft. Jeho hlavní výhodou je možnost využití přirozeného jazyka. To znamená, že se můžete ptát na otázky přirozenou řečí, jako byste psali člověku.

Plusy Copilotu

1.      Copilot používá velmi pokročilé algoritmy na detekci hrozby. Jsou schopné detekovat i ty velmi dobře skryté, kterých by si jiné programy nemusely všimnout.

2.      Copilot automaticky analyzuje, jaký útok je na vás spuštěn. To vám dává spoustu cenného času zakročit proti němu.

3.      Pokud už máte bezpečnostní produkty od společnosti Microsoft, tak vás potěší, že je s nimi Copilot velmi dobře propojen. Tyto služby zahrnují:

·         Microsoft Sentinel

·         Microsoft Defender XDR

·         Microsoft Intune

·         Microsoft Defender Threat Intelligence

·         Microsoft Entra

·         Microsoft Purview

·         Microsoft Defender External Attack Surface Management

·         Microsoft Defender for Cloud

4.     Copilot využívá strojového učení, což pro vás znamená, že se jeho efektivita a znalosti budou jenom posouvat.

Minusy Copilotu

1.     Pokud používáte jiné bezpečnostní produkty než ty od Microsoftu, tak nebudete schopni využít propojení s programy, a tak z Copilotu nevytěžíte maximum.

2.     Copilot je náročný na hardware, a tak je pravděpodobné, že budete muset některé části sítě vylepšit.

3.     Copilot přináší nový náhled na kybernetickou bezpečnost, a proto je možné, že seznámení s jeho funkcemi bude pro vás nebo váš IT team složitější. Pokud zvažujete investovat do Copilotu, tak počítejte s delší zaučovací dobou.

Nevíte si rady?

Pokud si nevíte s kybernetickou bezpečnostní rady, nebo hledáte někoho, kdo vám v této oblasti pomůže, tak si se mnou můžete sjednat nezávaznou schůzku.

Získejte ZDARMA návrh řešení

ICT-GROUP poskytuje bleskovou IT podporu s týmem elitních IT odborníků na které se vaše firma může spolehnout. Nezávisle na tom, jestli pracujete na dálku nebo jste na pracovišti, zajistíme Vám za nízké měsíční náklady řešení problémů v reálném čase, zabezpečení na úrovni zařízení, aplikací, sítě a komplexní správu IT.

Nemáte rádi formuláře? Zavolejte nám  777 800 167 nebo napište  sales@ict-group.cz. Ozveme se Vám nejpozději do 24 hodin, velice pravděpodobně ale o dost dříve.

>