Správa koncových zařízení se za posledních let proměnila k nepoznání. Dříve firmy uchovávaly všechna konečná zařízení přímo v kanceláři, což sice usnadnilo se zabezpečením, ale zamezilo jakékoliv mobilitě a flexibilitě pracoviště. V dnešní době home office toto už, ale možné není. Přibližně 60% všech koncových pracovních zařízení jsou mobilní telefony. To znamená, že zabezpečení koncových zařízení a hlavně telefonů je nezbytnou součástí kybernetické bezpečnosti. Jednou ze služeb, která vyniká v tomto ohledu je Microsoft Intune Suite.

Co je Microsoft Intune Suite?

Je to software, který vám pomůže spravovat všechna firemní koncová zařízení na jednom místě. Nezávisle na tom jaký systém vaši zaměstnanci používají. Intune není žádná novinka, ale Microsoft přidal spoustu nových funkcí a možností, jako je např.:

·         Správa zařízení s jiným systémem dohromady

·         Zabudované zabezpečení koncových zařízení

·         Správu mobilních aplikací

·         Analýzu koncových zařízení

Microsoft nabízí 3 možné plány:

· Microsoft Intune Plan 1: Základní funkce Microsoft Intune (Microsoft 365 E3, E5, F1 a F3; Security E3 a E5; a prémiové Business plány).

· Microsoft Intune Plan 2: Bonus k Mincrosoft Intune Plan 1. Přidává pokročilé zabezpečení koncových zařízení.

· Microsoft Intune Suite: Bonus k Microsoft Intune Plan 1, který přidává:

o   Funkce Plan 2

o   Microsoft Intune Vzdálenou Pomoc

o   Microsoft Intune Správu Oprávnění Koncových Bodů

o   Microsoft Tunel pro Správu Mobilních Aplikací

o   Správu Speciálních Zařízení

o   Vybrané Microsoft Intune pokročilé analýzy koncových zařízení

Výhody předplácení

Před tím než se vrhnete do předplacení jakékoliv verze Microsoft Intune je důležité zhodnotit zda se vám tento program vyplatí.

Zjednodušená správa zařízení

S plánem Intune Suite jste schponi spravovat všechna zařízení z jednoho místa. Můžete nastavit práva, zásady a dokonce i mazat data vzdáleně. Samozřejmě je Suite kompatibilní, jak s Windows tak s MacOS zároveň.

Vzdálená pomoc

Funkce vzdálené pomoci zaručuje, že budete mít jednoduchou a bezpečnou platformu, na které budete moci pomáhat svým zaměstnancům, kdykoliv a kdekoliv.

Zlepšené zabezpečení

Intune nabízí pokročilé šifrování a možnost zavřít nakažené zařízení do karantény. Pokud pracujete s citlivými daty, tak Intune není vůbec špatná volba

Jednoduchá správa aplikací

Aplikace jsou nezbytné pro fungování prakticky všech společností a Intune, proto nabízí pokročilé možnosti správy aplikací. Jak je např.: Stahování, Mazání a aktualizování aplikací. Intune je schopen toto dělat nejen pro aplikace Microsoft 365, ale i pro aplikace třetích stran.

Kompatibilní i s osobními zařízeními

Intune je schopný oddělit osobní a firemní data na zařízení a tím ochránit citlivá data a při tom nenarušit soukromí zaměstnanců.

Získejte ZDARMA návrh řešení

ICT-GROUP poskytuje bleskovou IT podporu s týmem elitních IT odborníků na které se vaše firma může spolehnout. Nezávisle na tom, jestli pracujete na dálku nebo jste na pracovišti, zajistíme Vám za nízké měsíční náklady řešení problémů v reálném čase, zabezpečení na úrovni zařízení, aplikací, sítě a komplexní správu IT.

Nemáte rádi formuláře? Zavolejte nám  777 800 167 nebo napište  sales@ict-group.cz. Ozveme se Vám nejpozději do 24 hodin, velice pravděpodobně ale o dost dříve.

>