• Home
  • /
  • Blog
  • /
  • Chat GPT pro Microsoft prostředí?!?!
a man sitting at a table writing on a notebook

Microsoft vydává svoji umělou inteligenci do oběhu i pro menší firmy. Copilot, který byl předtím jen pro velké firmy a korporace, teď můžete používat, pokud vlastníte Microsoft 356 Business Standard nebo Premium. Tento nástroj funguje podobně jako ChatGPT, akorát v Microsoft prostředí.

Na co se dá využít?

1.      Vytváření obsahu – Copilot, jako většina AI pomocníků, zvládá vytvářet například marketingový obsah, ale je také schopný vytvářet prezentace a odpovídat na e-maily.

2.      Pomoc zaměstnancům – Ať už jde o repetitivní úkony, jako je psaní zpráv, úpravy a opravy textu, nebo pomoc zaučení novým zaměstnancům. Díky jednoduchému UI a známému prostředí je to slušný pomocník pro kohokoliv kdo je seznámen s Microsoft aplikacemi.

3.      Zákaznická podpora – Tohle je asi hlavní důvod proč Copilot mít. Odpovědi na zákaznické dotazy zvládá většinově na jedničku, což neznamená že byste jeho odpovědi neměli kontrolovat, ale znamená to, že odpovědi nebudete muset psát sami.

Co od toho očekávat?

Na rovinu, prodeje vám to nejspíš přímo moc nezvedne, ale za to vám to rozhodně dost usnadní život. Cena Copilotu je buď 30$ měsíčně nebo 300$ ročně za uživatele. Na závěr, není to úplně pro každého, ale rozhodně to nejsou vyhozené peníze.

Získejte ZDARMA návrh řešení

ICT-GROUP poskytuje bleskovou IT podporu s týmem elitních IT odborníků na které se vaše firma může spolehnout. Nezávisle na tom, jestli pracujete na dálku nebo jste na pracovišti, zajistíme Vám za nízké měsíční náklady řešení problémů v reálném čase, zabezpečení na úrovni zařízení, aplikací, sítě a komplexní správu IT.

Nemáte rádi formuláře? Zavolejte nám  777 800 167 nebo napište  sales@ict-group.cz. Ozveme se Vám nejpozději do 24 hodin, velice pravděpodobně ale o dost dříve.

>