V dnešní době již není útěku umělé inteligenci (AI). Prakticky všechny velké společnosti ji již využívají na všemožné úkoly a úkony, proto byste ji měli začít využívat také. Od generování obrázků do reklamních příspěvků po psaní firemních zásad a pravidel AI zvládne vše. V dnešním příspěvku si ukážeme nejlepší funkce a programy, které vám pomohou zjednodušit a automatizovat práci.

Personalizovaná zákaznická podpora

Moderní AI je schopné analyzovat data, která o zákazníkovy má a podle toho mu přizpůsobit celí prodejní proces např.:

·         Reklamy

·         Osobní marketingové zprávy a e-maily

·         Kupóny

Prezentace, grafika a reklamy

Vytváření kvalitních prezentací a reklam je velmi náročná a drahá záležitost. AI je schopné do určité míry tento proces automatizovat, nebo vám minimálně velmi pomoci při vytváření. Microsoft Copilot je jedou těchto služeb. Tato služba je schopná z poznámek a jednoduchých instrukcí vytvořit prezentaci s unikátní grafikou.

Chatbot pro zákaznickou podporu

Zákaznická podpora je velmi důležitá, ale velmi časově náročná a repetetivní práce, proto je dobré ji automatizovat. Chatboti jsou tu právě z tohoto důvodu. Chatboti také zajišťují okamžitou odpověď na problém zákazníka což je v dnešní době standard.

Analýza dat

Umělá inteligence je velmi dobrá v analyzování rozsáhlých souborů dat a poté i vytahování užitečných informací těchto dat. Nejčastěji je používána na např.:

·         Analyzování trendů na trhu

·         Zkoumání chování zákazníků

·         Zpřístupnění operačních dat

Náhled do těchto dat vás dostane o krok napřed před konkurenci. Také vám pomůže doladit marketingové strategie a reklamy.

HR a nabírání zaměstnanců

Umělá inteligence je schopná roztřídit podle různých parametrů kandidáty o pozice podle jejich životopisů a pomoci vám vybrat ty, kteří stojí za osobní schůzku.

Získejte ZDARMA návrh řešení

ICT-GROUP poskytuje bleskovou IT podporu s týmem elitních IT odborníků na které se vaše firma může spolehnout. Nezávisle na tom, jestli pracujete na dálku nebo jste na pracovišti, zajistíme Vám za nízké měsíční náklady řešení problémů v reálném čase, zabezpečení na úrovni zařízení, aplikací, sítě a komplexní správu IT.

Nemáte rádi formuláře? Zavolejte nám  777 800 167 nebo napište  sales@ict-group.cz. Ozveme se Vám nejpozději do 24 hodin, velice pravděpodobně ale o dost dříve.

>