• Home
  • /
  • Blog
  • /
  • Google a Yahoo e-mail ověřování
Free mail phishing scam vector

Google a Yahoo, dva největší poskytovatelé e-mailových služeb, vydali své podmínky ověřování e-mailů. V dřívějším článku jsem již vysvětloval, jak tyto ověřovací protokoly fungují a co se bude dát očekávat od těchto dvou gigantů.

Jaký je tedy verdikt?

·         Kdokoliv, kdo chce posílat e-maily, musí mít nastavený DMARC.

·         Kdokoliv, kdo chce posílat více než 5000 e-mailů denně musí mít nastavený, jak SPF, tak DKIM

·         Kdokoliv, kdo chce posílat e-maily, nesmí překročit hranici 0.3 % zpráv, které spadnou do spamu.

Co tohle znamená pro průměrnou firmu?

Ne moc se pro vás změní. Pokud nemáte zavedený DMARC, tak si ho budete muset zařídit a pokud máte problém se spamem, tak samotný Google má stránku, která vám s tím bude moct pomoci.

Na závěr

Pokud si nevíte rady a potřebujete pomoci s nastavením DMARCu, nebo jiné e-mailové protekce, tak si s námi sjednejte nezávaznou konzultaci zdarma.

Získejte ZDARMA návrh řešení

ICT-GROUP poskytuje bleskovou IT podporu s týmem elitních IT odborníků na které se vaše firma může spolehnout. Nezávisle na tom, jestli pracujete na dálku nebo jste na pracovišti, zajistíme Vám za nízké měsíční náklady řešení problémů v reálném čase, zabezpečení na úrovni zařízení, aplikací, sítě a komplexní správu IT.

Nemáte rádi formuláře? Zavolejte nám  777 800 167 nebo napište  sales@ict-group.cz. Ozveme se Vám nejpozději do 24 hodin, velice pravděpodobně ale o dost dříve.

>