• Home
  • /
  • Blog
  • /
  • Co dělat po ransomware útoku?

Ransomware útoky jsou hned po phishing útocích ty nejčastější, proto je důležité vědět, ne jenom jak jim zabránit, ale také jak se zachovat po tom co na vás někdo zaútočí. V dnešním článku si probereme, jak se co nejefektivněji zotavit z ransomware útoku.

Co dělat, když zálohuji?

Jestli zálohujete a vaše zálohy nebyly napadeny, tak jednoduše změňte všechny přihlašovací údaje, hesla a nahrajte poslední zálohu.

Co dělat, když nezálohuji nebo mi hacknuli i zálohy?

V tom případě máte problém a zbývají vám dvě možnosti. Buď zaplatíte vydírači a budete doufat, že vám data vrátí, nebo se obejdete bez nich.

Jak se tedy proti těmto útokům bránit?

Na to už článek mám ZDE, ale pokud je to na vás moc složité nebo časově náročné, tak si se mnou sjednejte nezávaznou schůzku zdarma ZDE.

Získejte ZDARMA návrh řešení

ICT-GROUP poskytuje bleskovou IT podporu s týmem elitních IT odborníků na které se vaše firma může spolehnout. Nezávisle na tom, jestli pracujete na dálku nebo jste na pracovišti, zajistíme Vám za nízké měsíční náklady řešení problémů v reálném čase, zabezpečení na úrovni zařízení, aplikací, sítě a komplexní správu IT.

Nemáte rádi formuláře? Zavolejte nám  777 800 167 nebo napište  sales@ict-group.cz. Ozveme se Vám nejpozději do 24 hodin, velice pravděpodobně ale o dost dříve.

>