Cloudflare - Globální síť navržená tak, aby vše, co připojujete k Internetu bylo bezpečnéMožná si řeknete, že to zní až podezřele dobře a jednoduše, ale je to tak a většinu funkcí lze vyzkoušet i verzi zdarma.

Cloudflare je jednou z nejznámějších a nejpoužívanějších služeb pro zabezpečení a optimalizaci webových stránek (DDoS ochrana, Bot management, WAF, CDN, DNS, SSL/TLS, Load Balancing). A nejen to Cloudflare toho umí opravdu hodně.

Zero trust (ZTNA) - Zajišťuje přístup pro firemní aplikace, poskytuje rychlý a bezpečný provoz webové gateway a nabízí bezpečný přístup uživatelů do firemních systémů s podporou ověřování přes AzureAD, Okta, apod. Podporuje Secure Web Gateway, Browser Isolation & Email security.

Network Security & PerformanceSíťové řešení pro bezpečné, rychlé a školovatelné propojení vašich sítí - bez složité správy hardwaru. Patří sem technologie: Magic Transit, Magic WAN, Magic Firewall.

Developer Platform - Cloudflare workers - platforma pro běh serverless aplikací s výjimečným výkonem, spolehlivostí a školovatelností.

Cloudflare One (SASE) - když přemýšlíte o náhradě vašeho současného firemního perimetru

Proč přemýšlet o Cloudflare?

Škálovatelné řešení s jasnou cenou a kapacitou více než 70 Tbps.

Rychlé nasazení

Po úvodní analýze bývá nasazení velice rychlé. Žádný HW, žádný SW - pouze konfigurace DNS a případně vaší infrastruktury.

Kontrola nad výdaji

Přesně víte, kolik budete platit.

Nastavení podle best-practises

Máme sadu předem připravených best-practises, které neustále udržujeme aktuální a nasazujeme na tenanty našich klientů.

Jak funguje nasazení technologií Cloudflare pro Enterprise zákazníky? (Retail, pojišťovny, banky, státní instituce, apod.)

Krok 1

Analýza potřeb zákazníka

Během vstupní analýzy zjistíme Vaše potřeby, zvyklosti a podle toho nastavíme službu přesně na míru vašim potřebám. 

Krok 2

Zkušební období - 10 dní

Je potřeba se pořádně připravit. Cloudflare Vám poskytne Enterprise plán se všemi funkcemi na 10 dní ZDARMA.

Krok 3

Rutinní provoz služby včetně reportingu a supportu

Každý měsíc dostávají naši zákazníci report se všemi detaily.

Cloudflare One - Secure Access Service Edge (SASE)

  • Cloudflare SASE, Cloudflare One, je platforma Zero Trust network-as-a-service, která dynamicky připojuje uživatele k podnikovým zdrojům, přičemž bezpečnostní kontroly založené na identitě jsou poskytovány v blízkosti uživatelů, ať jsou kdekoli.
  • Old model

  • New model

ICT-GROUP
spolehlivý Microsoft partner ve světě ICT

Potřebujete vyladěné IT, které podporuje Váš business nebo jen potřebujete pomoci s konkrétní technologií?

Doplníme Vaše IT oddělení o techniky s potřebnými kompetencemi nebo zajistíme kompletní externí správu IT včetně IT podpory.

Specializujeme se na cloudová řešení, kybernetickou bezpečnost včetně dodávky a servisu IT technologií. 

Lenka Vám pomůže za každé situace


Group 397


Lenka Krutinová

Managing director | ICT-GROUP

Získejte ZDARMA návrh řešení

ICT-GROUP poskytuje bleskovou IT podporu s týmem elitních IT odborníků na které se vaše firma může spolehnout. Nezávisle na tom, jestli pracujete na dálku nebo jste na pracovišti, zajistíme Vám za nízké měsíční náklady řešení problémů v reálném čase, zabezpečení na úrovni zařízení, aplikací, sítě a komplexní správu IT.

Nemáte rádi formuláře? Zavolejte nám  777 800 167 nebo napište  sales@ict-group.cz. Ozveme se Vám nejpozději do 24 hodin, velice pravděpodobně ale o dost dříve.

>