O správu mobilních zařízení se staráme od doby, kdy nebyla jiná alternativa než BlackBerry (BB). Milovali jsme ostružiny 🙂 Doba jde dál a s impériem BlackBerry je to trochu nahnuté. BlackBerry se vzpamatovalo (alespoň trochu) a dnes nabízí systém BES12, který umožňuje spravovat všechny běžně dostupné platformy: Android a  iOS.

Neusnuli jsme na vavřínech a našim klientům nabízíme i výborný Microsoft Intune. 

Jestli řešíte management mobilních zařízení včetně všemožných zkratek jako MDM, EMM, MAM, BYOD – tak jste u nás na správném místě.

Microsoft Intune můžeme konečně s klidným svědomím zařadit mezi inovativní lídry v oblasti MDM, MAM, EMM, BYOD.

Je to trochu moc zkratek pro běžného smrtelníka, ale nelamte si s tím hlavu. Není to podstatné, podstatné je to, že to slušně funguje a ještě lépe v případě, že uvažujte o Microsoft cloudu (Office 365, Azure).

BlackBerry je tak trochu nostalgie. S BlackBerry servery jsme přišli do styku, když si tyto systémy mohly dovolit pouze velké firmy a státní instituce.

Doba se mění a BlackBerry to lehce prokoučovalo … Nicméně aktuálně nabízí BES12, který je zdatným konkurentem aktuálních lídrů na trhu. Mnoho našich klientů přešlo na jiné platformy, ale poměrně dost jich zůstalo věrných ostružinám.

O BlackBerry serverech toho víme opravdu hodně. V případě, že Vás toto řešení zajímá, tak si troufnu tvrdit, že mnoho dalších firem s podobnými zkušenostmi nenajdete.