A je to tady – Ajťáci dělají marketing :-). Máme mezi sebou pár týpků, které byste na ajťáky netipovali. Máme prostě dobré nápady. Můžeme začít s Facebookem, Twitterem nebo třeba soutěží.

Co nás ale hlavně zajímá je to, že Vám to přinese reálné přínosy – peníze, zákazníky nebo co je pro Vás důležité. Za tím si stojíme – bez toho, že na tom něco vyděláte nebo se nějakým vhodným způsobem zviditelníte, to nemá cenu.

Naši kluci pro Vás připraví webovou aplikaci, která bude šlapat jak hodinky a  vymyslí co a jak. Grafiku si můžete dodat vlastní nebo Vám ji připravíme. Může to být klientský systém např. na uplatňování voucherů, vyhledávání optometristů nebo cokoliv jiného.

Vymyslíme to a dodáme. Občas i v šibeničních termínech – ale prosím „netrapte“ nás tím často – o víkendu a večer se snažíme relaxovat, sportovat a … no prostě si užívat života.

V sociálních sítích jsme jako ryby ve vodě, nabízíme Vám „plavbu“ na společné lodi.

Žádný strach z Facebooku, Twitteru atd.

Tak tuhle zkratku u nás nemáme rádi = SEO. Vypadá to jako zaklínadlo, trochu se kolem toho různí borci snaží šířit voodoo, ale realita je taková, že to žádné voodoo není :-).

Každý by chtěl být ve vyhledávání první a rád pak uvěří tomu, že to jde díky voodoo technikám. Nejde.

Jednoduše Vám pomůžeme, aby k Vám přišlo více zákazníků, objednávek apod.