KOMPETENCE & ŘEŠENÍ

Připravili jsem pro Vás ucelený přehled toho, co děláme. Čím delší dobu se staráme o IT našich klientů, tím více se blížíme k tomu, že MÉNĚ JE VÍCE. Pomůžeme Vám s tím, co umíme a kde jsme dobří. Když budete potřebovat něco jiného, tak Vám rádi doporučíme skvělé lidi nebo firmy z našeho okolí. 


IT SUPPORT

Poskytujeme IT podporu jak koncovým uživatelům, tak i IT administrátorům  a oddělením IT firem. Provozujeme  dohledové centrum. 

Specializujeme se na podporu poboček mezinárodních společností. Poskytujeme podporu i pro interní IT oddělení klienta nebo také často nahrazujeme lokální IT, které pobočkám chybí. Náš typický klient je z oblasti Healthcare.

Nejsme pro Vás malý klient?
One-man-show není náš typický klient, ale občas se i někdo takový najde. Typicky se staráme o firmy s počtem aktivních uživatelů 10+.

#L1Support #L2Support #L3Support #Dispatch #On-SiteSupport #RemoteSupport #SOC


NETWORKING

Specializujeme se na infrastrukturu HP Enteprise & Aruba Networks.

V Česku jsme začínali s Aruba Networks, ještě předtím než je koupilo HPE.Byli jsme u návrhu a dodávky jedné z největších campus sítí v ČR. Na Strahově mají od nás řešení s více jak 300 AP a kontrolérem ve vysoké dostupnosti.

#ArubaWi-Fi #HPE #InstantAP #ControllerWi-FI #AirWave #Radius #CloudRadius #Synology #Veeam


SECURITY

Chráníme a monitorujeme infrastruktury našich klientů, ať už se jedná o on-premise, cloud-only nebo hybridní řešení.
Jsme MSP = manage service provider. Dodáváme typicky řešení, které se účtují měsíčně nebo ročně na základě počtu aktivních uživatelů. Používáme bezpečnostní řešení těchto výrobců:

Password management:
- LastPass Enterprise - týmové řešení pro ukládání hesel

Antivirová řešení EDR/EDR
- Sophos, Bitdefender nebo Microsoft Defender for Endpoint


FIREWALL:
- Fortinet, PaloAlto


RMM řešení:
- NinjaOne, Microsoft Endpoint Manager

Identity + 2 Factor Authentication:
- Duo-Security, JumpCloud

Aktualizace 3-party produktů:
- Scappman, NinjaOne

Vulnerability management:
- Tenable

#Sophos ##NinjaRMM #Fortinet #Fortigate #LastPass #DUO-Security #JumpCloud #Scappman #Flowmon #Tenable #GL.iNet #SOC


CLOUD

Naše specializace je Microsoft Azure & Microsoft 365. V případě, že to dává smysl, tak vám rádi nabídne i řešení ve formě Private cloudu. Hybridní prostředí, Azure Virtual Desktop, Conditional access nebo Azure sentinel. To jsou produkty a řešení, které používáme.

#Azure #Microsoft365 #Office365 #Intune #AzureVirtualDesktop


HACKER PROTECT [MSP]

Kompletní řešení pro bezpečné IT, za předem jasnou měsíční cenu. Secure: DEVICES,  EMPLOYEE & IDENTITY,  BACKOFFICE & DATA & BACKUP

HACKER PROTECT je náš vlastní produkt, který neustále rozvíjíme.  Jestli se o nic nechcete starat, tak je to pro Vás ideální produkt. Dostanete bezpečné certifikované řešení za předem jasnou měsíční cenu včetně veškerého supportu.

#Veeam #ArrowCloudBackup #SPLA #DialTelecom #EDR #XDR #Synology #M365 #SOC


KONZULTACE & INTERIm CTO

Nasloucháme, posloucháme, znovu nasloucháme  Vašim problémům, a pak je řešíme. Máme několik klientů, kde působíme jako interim CTO. Běžně se jedná o dočasnou roli, čekáme na nástup vhodného interního CTO.

V několika firmách působíme dlouhodobě. Typicky se jedná o klienty, kde naše služby jsou ekonomicky výhodnější než interní CTO.  Běžná cena začíná na  35 000 Kč/měsíc.

#InterimCTO #RealHelp #Success

Lenka Vám pomůže v každém případě

+420 777 800 170
lenka.krutinova@ict-group.cz

Lenka Krutinová
Managing director | ICT-GROUP s.r.o.

Získejte nabídku na moderní a bezpečné IT

>