PHP (Nette) vývojář

„V ICT je to fakt v pohodě. Nikdo moc neřeší v kolik, a kdy přijdu. Jasně, že musím mít hotovo, ale ostatní je na mně. Se šéfem Romanem se dá na všem rozumně domluvit. Můžu pracovat na super klientech, jako jsou Nespresso, CooperVision, Nestlé a když je potřeba, tak se mám vždycky s kým poradit.“

Chceš tohle vyprávět kámošům? Do ICT hledáme vývojáře PHP (Nette) na part time/full time, cokoliv od DPP až po IČ. Ideálně studenta 2. – 4. ročníku VŠ. Vývoj u nás dělají 2 lidi, jedním z nich bys byl Ty. Čekalo by Tě hlavně vyvíjení webových aplikací. Na většinu z nich používáme framework Nette, tak by bylo fajn, kdyby ses s tím už někde potkal. Vyděláš si u nás 200–300 Kč/h podle toho, co budeš umět.

Kdo jsme

Jsme nadšenci do IT a jsme v něm fakt dobrý.  Většinu času se firmám staráme o IT. Komplet nebo částečně. Od správy infrastruktury až po vývoj webových aplikací. Jsme malá firma, je nás celkem 6. Na projektech spolupracujeme s externisty, takže ve finále je nás o dost víc. Je pořád s kým se bavit a od koho se učit. Od Tebe čekáme ale i určitou samostatnost. Jsme „ujetý“ na sport, aktivně i pasivně, a tak kromě práce, nás můžeš potkat i někde na závodech, třeba v triatlonu.

Jak to u nás chodí?

Nejsme svázaní žádnými pravidly ani procesy. Atmosféra je u nás většinou hodně pohodová. Když teda zrovna něco nehoří nebo se něco nese… Nebudeme tě hlídat, v kolik jsi přišel a odešel. Neřešíme, jestli máš na sobě tričko nebo kravatu. Jestli jsi pracoval doma nebo v kanclu. Když budeš mít zrovna třeba zkouškový, tak tě necháme se v klidu učit. S ohledem na klienty je potřeba tyhle věci řešit s předstihem. U nás si vyzkoušíš, jak se dělá IT od A do Z. Pracujeme s  technologiema, který jsou trochu netypický pro firmu naší velikosti. Kromě běžných věcí děláme rádi i high tech technologie.  Jo, a pokud budeš chtít, můžeš k nám jezdit na třeba na kole nebo doběhnout. Sprchu máme J.

Na oplátku od Tebe čekáme rozumný výkon a férovej přístup. Všechno se dá řešit. Taky u nás budeš mít možnost vymýšlet nové věci. A když to bude dobrý, tak to i využijeme.

S kým budeš hlavně pracovat?

Nejvíc budeš spolupracovat s Jirkou, který je v ICT od samého začátku. V práci je vždycky první a odchází poslední, takže s ním určitě můžeš kdykoliv a cokoliv zkonzultovat a pořešit.

Co bys měl mít, abys zapadnul?

  • Chuť do práce
  • Smysl pro humor
  • Nějakou tu odbornou znalost typu:
    • PHP, MySQL, ideálně zkušenost s jQuery
    • Zkušenost s nějakým frameworkem (Nette, Laravel apod.)
    • Zkušenost z WordPressem, Prestashopem je výhoda

ZAUJAL TĚ JOB U NÁS? JESTLI ANO, TAK NAPIŠ NEBO ZAVOLEJ ROMANOVI nebo LENCE. Pokud umíš něco jiného a zaujali jsme tě, napiš, třeba něco vymyslíme.

Těšíme se na TEBE!

Roman: 777 800 167, roman.krutina@ict-group.cz, Lenka: 777 800 170, lenka.krutinova@ict-group.cz