O Cloudu se snad píše už i v Mateřídoušce 🙂 Teď ale  vážně. S Cloudovými službami přicházíme do styku každý den a ani si to neuvědomujeme – freemail typu seznam, google, my sportovci třeba garmin connect apod.

Našim klientům nabízíme jak Public cloud (Azure, Office365), tak i private cloud, který provozujeme v datovém centru.

Office365 od Microsoftu je jedním slovem moderní kancelář se vším všudy za rozumné peníze. Sdílené kalendáře, kontakty, email (MS Exchange), ukládání dokumentů (OneDrive, SharePoint), synchronizace chytrých telefonů, bezpečnost atd. Konečně může mít i malá firma systémy, které byly dříve dostupné pouze těm velkým.

Jsme certifikovaným Microsoft Silver Partnerem pro Office 365. Naše partnerské číslo je 2888540. S online službami Microsoftu jsme začali v době, kdy se o nich moc nevědělo a musíme uznat, že za poslední roky za to Microsoft pořádně vzal :-).

Exchange, SharePoint, Lync, Office, OneDrive, Yammer, Intune a mnoho dalšího pro každodenní práci = Office 365.

Chcete pouze email, sdílené kalendáře, synchronizaci s mobilem a možnost vše sdílet s Vašimi kolegy? Není nic jednoduššího, než si koupit Exchange Online za 3,4 EUR/měsíc a frčíteeee. Opravdu to funguje a my to také používáme. Máme vlastní servery, administrátory, ale upřímně se nevyplatí si vše zprovoznit ve vlastní režii – prostě lokálně je to dražší.

Microsoft nabízí plány opravdu pro každého od jednotlivců až po nadnárodní firmy, které mohou s Office 365 využít třeba jen funkci filtrování, archivu apod.

Jestli řešíte staré servery, založení nové firmy nebo jen optimalizaci toho co máte, tak doporučujeme si nabídku Microsoftu alespoň prostudovat – rádi Vám v tom pomůžeme.

Provozujeme vlastní Cloudovou infrastrukturu pro náročné klienty. V případě, že řešíte, kde umístit svoje virtuální servery, tak Vám s tím rádi pomůžeme.

Potřebujete server a nechcete virtuální? Na skladě míváme vždy nějakou tu zásobičku 🙂 Kolegové Vám server připraví a umístí do datového centra na Želivského. Náš rack je zamykatelný, takže nikdo kromě nás se tam nedostane.