Jsme malá firma 🙂 S těmito lidmi se u nás potkáte každý den. Na projektech spolupracujeme s mnoha externisty a tak je možné, že Vám občas bude psát někdo, koho zde nenajdete.

Jsme „ujetý“ na sport, a tak kromě práce, nás můžete potkat po celém světě na závodech v triatlonu (Ironman).

Jednatel
Ochoďák
Dříč
Lenoch (když nedře)
Roman Krutina

Šéf

S Romanem se potkáte na úvodní schůzce. Určitě bude s Vámi řešit rozpočet, termíny, atd. Když se Vám nebude něco líbit (zdát), tak je to ta správná osoba na to, abyste mu zavolali a vše si vyjasnili.

Když půjde do tuhého, tak sedne za noťas a vyřeší, možná na první pohled, neřešitelný problém. Jen to po něm nechtějte každý den :-).

Nerad chodí v obleku, ale když to uzná za vhodné, tak dorazí v košili. Možná, že přijede na své mašině, tak se ho nelekněte. V motorkářském vypadá tak trochu jak z Rallye Dakar.

Šéf Helpdesku
Šéf vývoje
Dříč
Jiří Cisár

Šéf Helpdesku a vývoje

Jirka, se kterým budete řešit vše kolem našich projektů. Má na starosti Helpdesk a šéfuje našim brigádníkům. Také je to hlavní vývojář.

Je to neskutečný dříč a když bude potřeba, tak v práci zůstane do noci.

Jirka rozhodně není super sportovec, i když jsme se ho z něj snažili udělat. Toto je snad jediná fotka ze závodů v triatlonu 🙂

Jednatelka
Strážce firemní kasy
Lenka Krutinová

Jednatelka

Lenka má na starosti smlouvy a finance, protože Roman v tom dělá neuvěřitelný bor…l 🙂

Občas jí uslyšíte, když nám nezaplatíte fakturky – to se pak umí dost rozohnit ..

Programátor
Radek Meduna

Programátor

Radek se u nás věnuje zejména programování informačních systémů. Nicméně ve firmě se s ním nesetkáte každý den, stále ještě navštěvuje školní lavice.
Vývoj
IT Support
Jan Čáslavský

IT Support, Vývoj

Honza je na tom podobně jako Radek. Ještě studuje, a tak není u nás každý den. Většinou s ním budete řešit věci ohledně podpory.