Poskytněte studentům, profesorům a hostům skvělé a přitom bezpečné bezdrátové připojení i v těch nejnáročnějších prostředích jako jsou studentské koleje, posluchárny nebo knihovny.

Always-on = Stálé připojení v celém areálu školy bez výpadků Wi-Fi (při roamingu)

Technologie ClientMatch společnosti Aruba (HPE) zajišťuje, že se studenti, zaměstnaci nebo hosté vždy připojí k nejlepším přístupovým bodům. AirMatch využívá strojového učení k automatickému vyladění sítě Wi-Fi pro nejvyšší výkon. Nové funkce clusteru ArubaOS 8 (EN) zajistí, že všichni zůstanou připojeni, a to i v případě selhání kontroleru.
Více informací o ClientMatch (EN)
Více o AirMatch (EN)

Výkonná síť = Gigabit Wi-Fi pro všechny!

Vysoký výkon a skvělý uživatelský žážitek v náročných oblastech, jako jsou přeplněné přednáškové sály, streaming videa nebo multimediální obsah – to je ARUBA.  Aruba je robustní  802.11ac Wi-Fi síť. Vhodným doplňkem jsou HPE  Gigabitové Switche, které výborně doplňují požadavky náročného prostředí s vysokou mírou koncentrace uživatelů / zařízení. Porovnání Aruba přístupových bodů – AP (EN)Porovnání Aruba Switchů (EN)

Jednoduchý a bezpečný přístup pro mobily, notebooky = Aruba ClearPass

Každého uživatele a zařízení, ať už se jedná o počítače, které spravuje Vaše IT nebo se jedná o privátní smartphony popř. o zařízení IoT, je třeba při připojení k síti identifikovat, zabezpečit a sledovat. Tento proces by měl být jednoduchý a automatizovaný (ideálně bez zásahu Vašeho HelpDesku).
Podívejte se, jak vám může pomoci Aruba ClearPass (EN)

Inspirujte se v ČR – aneb kdo „frčí na Arubě již nyní“. GDPR READY!

Vybrali jsme několik především těch větších instalací jako referenční projekty. Nemusíte se ale bát, řešení od Aruby bude dostupné i pro Vaší školu.

Studentské unie ČVUT – Silicon Hill

Jedna z největších instalací Aruby v Česku. Nově Arubu koupilo HPE, ale na SHILLU jsme vyhráli jako ještě poměrně neznámý výrobce v ČR (celosvětově již v době instalace na 2. místě). Kluci mají pokryté téměř všechny pavilony se stovkami Apéček, kontrolerem v HA a spoustě dalších vychytávek včetně skvělého management nástroje Airwave.

Jedličkův ústav a školy – JEDLE 🙂

Tak to byl trošku oříšek dát vše dohromady, aby Wi-Fi fungovala skvěle i přes nějaké historické prvky, která má „Jedle“ ve svých útrobách. Vše se nakonec podařilo a jsme patřičně hrdí na to, že jsme společně s vedením Jedle posunuli IT zase o kousek dále. Téměř 80 apéček spolu s kontrolerem a Aruba switchi řídí vše tak, aby byla síť dostupná pro zaměstnance, klienty a návštěvníky.

ČVUT – posluchárny

Vždycky jsme si říkali, že odborníci by si nevybrali nic špatného. Byli jsme rádi, že ČVUT si nakonec vybral řešení od nás (a tedy i od Aruby). Pánové tomu, jak se tak říká, dost rozumějí a pěkně si řešení „proklepli“ než si něco koupili 🙂

A bylo jich samozřejmě mnohem více … Chceme i Vás!

  • Poradíme
  • Pomůžeme s implemetací
  • Pomůžeme s integrací s EDUROAM
  • Zabezpečíme a vyladíme 🙂
  • Nebo si o tom můžeme jen popovídat, co vy na to?

Jak na to?

Napište sales@ict-group.cz  nebo zavolejte +420 777 800 170

Garantujeme, že budete spokojeni :-).